Pralnia wodna i chemiczna z siedzibą w Radomsku na ul. Sadowej 5 działa już od kilkunastu lat, nieprzerwanie świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnia działalność pozwala nam na stosowanie najlepszych praktyk pielęgnacji odzieży, dzięki czemu grono naszych zadowolonych klientów rokrocznie się powiększa.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi prania wodnego, chemicznego, prasowania oraz magla. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiliśmy usługę profesjonalnego prania odzieży roboczej. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firm.

Działamy lokalnie, dlatego dbamy o nasze wspólne środowisko. W pralni chemicznej używamy jedynie sprawdzonych, ekologicznych środków chemicznych, a nasz sprzęt jest regularnie poddawany przeglądom i konserwacji. Wszystko po to, aby nasze pranie nie wpływało negatywnie na środowisko naturalne.

Jesteśmy przekonani, że 3 filary naszej działalności tj. terminowość, fachowość i uczciwe ceny bezbłędnie przekładają się na pełną realizację oczekiwań każdego naszego klienta.

Powierzając nam swoje pranie możecie mieć Państwo pewność, że nie tylko dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie usunąć z niego wszelkie zabrudzenia, ale także nie dopuścimy do jego degradacji na skutek prania. Wykorzystując nasze doświadczenie, profesjonalny sprzęt i najlepsze, atestowane detergenty zadbamy o Państwa garderobę oraz satysfakcję z wyboru najlepszej w Radomsku pralni wodno-chemicznej.